USB - DALI конвертер (вбудований 16V блок живлення DALI шини)

Артикул
PDFДрукЕлектронна пошта
Рейтинг: Ще не оцінено
Ціна
Ціна для продажу: 950,00 грн
Опис

Важливо (!): Цей пристрій (та програмне забезпечення) не рекомендується встановлювати для початкового рівня. Його використання очікує на те, що ви будете просунуті і чітко розумієте протокол DALI.

Пристрій працює через USB, що дозволяє надсилати команди в пристрій / мережу DALI і читати дані з лінії DALI. Основна мета використання - налаштування параметрів DALI.

Вбудований підсилювальний перетворювач дозволяє постачати лінії DALI необхідними 16 В (обмежено струмом) безпосередньо з USB, тому додаткове джерело живлення не потрібно для швидкого підключення та налаштування. Ми не рекомендуємо це джерело для тривалого використання (хоча пристрій поставляється з USB, пристрій DALI не є гальванічно ізольованим від USB).

Ми надаємо програмне забезпечення (Windows) для роботи з пристроєм, хоча протокол відкритий, тому ви можете створити власне програмне забезпечення при необхідності (пристрій працює як шлюз, обмінюючись даними з DALI через Modbus RTU через віртуальний COM-порт).

Ми надсилаємо посилання на опис драйверів, програмного забезпечення та формату PDF з прикладами разом із пристроєм.

  Розмір: 27х100 мм.


 Індикація: світлодіод "увімкнено", світлодіод "передача DALI", світлодіод "включений ліній DALI".

 Блок живлення та споживання: USB 5V 50mA (DALI постачається окремо) або USB 5V 600mA (лінія DALI, що постачається від USB).

 Лінія DALI: оптично ізольована (не постачається через USB).

 Оптична ізоляція / джерело живлення DALI від USB: вибір перемичками (дивіться фотографії).

 Підключення: USB, DALI: D +, D-гвинтові з'єднувачі (полярність DALI не є критичною).

 Адреса Modbus: (може бути змінено командою Modbus) 0 ... 255 (адреса за замовчуванням: 0x01).

 Посилання на драйвер для завантаження, програмне забезпечення та опис із прикладами буде надіслано разом із перетворювачем.

Відгуки

Ще нема відгуків