Лічильник Гейгера с логічним виходом, живлення 5В (модуль для Arduino/ Raspberry)

Артикул
PDFДрукЕлектронна пошта
Рейтинг: Ще не оцінено
Ціна
Ціна для продажу: 685,00 грн
Виробник: Украина
Опис

Модуль лічильника Гейгера на основі трубки SBM-20. Модуль вимагає лише джерела живлення 5В, отже його можна підключити до Arduino, Raspberry PI або будь-якої іншої системи з 5В (350 мА), що не вимагаэ додаткового високовольтного джерела живлення.

Модуль може працювати в декількох режимах:

1. Режим USB. У режимі USB пристрій повинен бути підключений до ПК за допомогою кабелю micro USB. У цьому режимі живлення становить 5 В від USB (додаткове джерело живлення не потрібно). Пристрій буде виявлено у вашій операційній системі як віртуальний COM-порт (доступні драйвери x86 та x64). Після з'єднання лічильник щоразу надсилає байт (символ ASCII "*") на відкритий порт, коли трубка виявляє іонізуючу частинку. Ви можете використовувати наше програмне забезпечення для тестування та візуалізації підрахунку. Ви також можете легко налаштувати візуалізацію за допомогою власного програмного забезпечення (потрібно порахувати символи ASCII, що надходять через послідовний порт за певний проміжок часу).

2. Режим Arduino / Raspberry PI (та подібні системи). Лічильник містить дискретний вихід "відкритий колектор". Відкритий колектор - це тип виходу, який веде себе як комутатор, який або підключений до землі, або відключений. Це означає, що ви можете підключити вихід безпосередньо до будь-якого цифрового входу Arduino / Raspberry і т.д. з будь-якою напругою системи (прийнятні 1,8, 3,3 або 5 В), попередньо налаштувавши його як вхід із підтягуючим резистором. Якщо більшість часу очікується, що високий рівень буде на цьому піні (високий рівень напруги вашої плати), він буде перетворений на низький рівень, коли частинка реєструється лічильником протягом 50 мс. У цьому режимі очікується, що ваша прошивка/скетч Arduino / Raspberry підраховуватиме імпульси (частинки) низького рівня 50 мс за певний проміжок часу та перераховувати їх на необхідні одиниці радіоактивності. 

3. Автономний режим. Оскільки модуль містить дискретний вихід з відкритим колектором, до нього можна підключити світлодіод та / або зумер для окремої індикації без використання додаткового мікроконтролера. Максимальний вихідний струм - 50 мА, тому використовуйте транзистор, якщо навантаження (світлодіод, зумер тощо) споживає більше.

Увага! На платі присутня висока напруга! Будьте обережні, використовуючи модуль!

Розмір: 23x36x136 мм

Індикація: 1 індикатор живлення

Інтерфейси: USB, дискретний вихід.

Блок живлення: 5В 0,35А.

Підключення: micro USB, dupont male.

Virtual COM baudrate: 9600.

Параметри порту: 8n1.

Відгуки

Ще нема відгуків